13:50  HÜSEYIN TAŞÇATAN’ıN KALEMINDEN  23:26  CHP’Lİ BAŞKAN YILDIZ, YÖRÜKLERİ ZİYARET ETTİ  11:35  BAŞKAN TUNCER,HİZMETLERİMİZİN MERKEZİNE ERDEMİ KOYACAĞIZ  11:10  MERSİN CEZAEVİ AVUKAT GÖRÜŞME ODASINDA YENİLEME ÇALIŞMASI YAPILDI  10:15  SERDAR SOYDAN: MERSİN’İN KAYBEDECEK 5 YILI DAHA YOK  17:55  ÖZGÜR ÖZEL: PKK TERÖR ÖRGÜTÜ TARAFINDAN YAPILAN SALDIRIDA ŞEHİT OLAN ASKERİMİZE ALLAH`TAN RAHMET, YARALI ASKERLERİMİZE İSE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM  17:48  MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, MEZİTLİ ÇOCUK KÖYÜ`NÜN TEMELİNİ ATTI  16:03  MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, YENİ HİZMET BİNASI`NDA  14:20  CHP MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKAN ADATYI TUNCER, MEİGDER’İ ZİYARET ETTİ  13:20  CHP TOROSLAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YILDIZ, KADINLARA YÖNELİK PROJELERİ ANLATTI  15:50  CHP’Lİ PALAMUT’TAN 8 MART MESAJI  19:25  VAHAP SEÇER, MERYAP ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ  17:40  BAŞKAN ÖZYİĞİT, GAZİ MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU  15:49  BAŞKAN SOYDAN: MERSİN HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR  14:50  BAŞKAN GÜLTAK’TAN SEÇMENLERE ÇAĞRI  14:15  VAHAP SEÇER, PAZARCIKLILAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ`NİN ‘BİRLİK VE DAYANIŞMA YEMEĞİ`NE KATILDI  12:12  ÖZGÜR ÖZEL: “3 DEVRİM YASASININ KABULÜNÜN 100`ÜNCÜ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUZ. LAİKLİK İLKESİNDEN, ATATÜRK`ÜN GÖSTERDİĞİ ÇAĞDAŞLAŞMA ÜLKÜSÜNDEN MİLİM SAPMAYACAĞIZ”  11:40  VAHAP SEÇER, 2. DÖNEM ADAY TANITIM TOPLANTISI`NDA PROJELERİNİ KAMUOYUNA ANLATTI: “SÖZÜMÜZDÜR: MERSİN METROSU TAMAMLANACAK  16:45  SERDAR SOYDAN AKDENİZ VE YENİŞEHİR MUHTARLARI İLE BULUŞTU  11:34  AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI GÜLTAK; “HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLMAYI BAŞARDIM” 

BAŞKAN SARI’YA “YILIN BAŞARILI ESNAF ÖDÜLܔ
   

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Sarı’ya Lob’in International tarafından İstanbul’da düzenlenen ve Uluslararası Diplomatlar Birliği tarafından desteklenen 37. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesinde sektöründe 41 yılı aşkın süre içerisinde temsil ettiği meslek örgütüne yönelik verdiği kıymetli emekleri ile hizmetlerinden dolayı Yılın Başarılı Esnaf Ödülü taktim edildi.

 
   

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Sarı’ya Lob'in International tarafından İstanbul’da düzenlenen ve Uluslararası Diplomatlar Birliği tarafından desteklenen 37. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesinde sektöründe  41 yılı aşkın süre içerisinde temsil ettiği meslek örgütüne yönelik verdiği  kıymetli emekleri ile hizmetlerinden dolayı Yılın Başarılı Esnaf Ödülü taktim edildi.

Türkiye’nin en uzun soluklu organizasyonlarından olan 37. Uluslararası Tüketici  Kalite Zirvesi Evrensel Tüketici Hakları temasıyla İstanbul’da gerçekleştirildi. Zirveye KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, Cumhurbaşkanlığı Güvenlik Ve Dış Politikalar Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Aygün Attaroğlu Adalet Bakanlığı  Genel Müdürü Hakan Öztatar, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, eski Devlet Bakanlarından Bülent Akarcalı ile çok sayıda milletvekili ve bürokrat katıldı.

37. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi 'nin açılış konuşmasını yapan Lob'in International Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Ustaoğlu, 37 yıldır tüketicinin korunması ve bilinçlenmesi için uluslararası alanda çalışmalar yaptıklarını anlatarak marka ve kalite konusuna vurgu yaptı ve dünyanın birçok ülkesinden zirveye katılan kurum ve kurum temsilcilerine teşekkür etti. Konuşmasında ayrıca "İnsan tüketerek mutlu olan varlıktır. tüketmek üretmenin birinci şartıdır" diyen Fahri Ustaoğlu tüketicinin ekonomik özgürlüğünü de ele alarak; "Tüketicinin tercih etme hakkının güvenceye alınması gelişmenin ve medeniyetin göstergesidir" dedi.

Lob'in International tarafından düzenlenen 37. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesinde yapılan açılış konuşmalarının ardından plaket ve sertifika dağıtım törenine geçildi. Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Sarı’ya “Yılın Başarılı Esnaf Ödülü “ Adalet Bakanlığı adına Genel Müdür Hakan Öztatar ve Lob’ınİnternational Genel Müdürü Fahri Ustaoğlu tarafından verildi.

Plaket töreninde konuşan Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Sarı, çekirdekten yetişerek her aşamasında kademe kademe görev aldığı esnaf teşkilatında 41 yılı geride bıraktığını belirterek, “ Ahi Evran öğretisini kendisine ilke edinmiş bir meslek mensubu olarak, halkımıza en iyi ve kaliteli hizmetin verilmesi, esnafımızın mesleki becerisiyle birlikte  insani beceri ve değerlerle donatılması yönünde çalışmalar içerisindeyiz. Bu bağlam insani beceri ve değerlerin arttırılması felsefenin mesleki eğitim okullarında öğretilmesi gerektiğine inanmaktayız” dedi. Başkan Sarı, konuşmasının devamında 41 yılı geride bıraktığı mesleğinin zirvesinde verilen bu anlamlı ödül için LOB’İninternatinol yöneticilerine teşekkürlerini iletti.

 

 

 
 

 
   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  FLAŞ HABER


  HAVA DURUMU
 
  FLAŞ HABER

 
  ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün

 


 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MERSİN HABERLERİ ÖZEL HABERLER SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinolay.com © Copyright 2014-2024 Tüm hakları saklıdır! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA